V neděli 17. května od 17 hodin nastoupí naši muži A na domácím hřišti proti Čečelicím ⚽
Pojďme naše kluky pořádně podpořit a vytvořit jim domácí atmosféru 💪👏
Čeká nás fotbal, pivo, sousedi, kamarádi a pohodový nedělní podvečer Na hřišti 🍺💚
Těšíme se na Vás.